Φιλομάθεια
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


Λογοτεχνική Ομάδα Γοργογυρίου & Αθηνών
 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 ΓΥΡΙΖΩ ΑΝ ΚΑΙ ΕΦΟΣΟΝ ΚΑΙ ΟΧΙ ΑΜΕΣΑ !

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
?????
Επισκέπτης




ΓΥΡΙΖΩ ΑΝ ΚΑΙ ΕΦΟΣΟΝ ΚΑΙ ΟΧΙ ΑΜΕΣΑ ! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΓΥΡΙΖΩ ΑΝ ΚΑΙ ΕΦΟΣΟΝ ΚΑΙ ΟΧΙ ΑΜΕΣΑ !   ΓΥΡΙΖΩ ΑΝ ΚΑΙ ΕΦΟΣΟΝ ΚΑΙ ΟΧΙ ΑΜΕΣΑ ! Icon_minitimeΤρι Ιαν 04, 2011 1:51 am

Προς αποφυγήν παρεξηγήσεων : Mr Pepo ευχαριστώ για τα καλά σας λόγια! Είναι αλήθεια ότι με τιμάω αυτό. Μπορεί όντως να είναι άκομψο το timing αλλά τώρα έπρεπε να το εκφράσω ,στη βράση κολλάει το σίδερο. Το καλό με εμένα είναι ότι ποτέ δε μπορώ να υποκριθώ. Αν με κουράζει μια κατάσταση αυτό το εκφράζω. Είναι πολύ εύκολο να ξαναγυρίσω πίσω. Μόνο που τότε είναι σαν να αναιρώ αυτά που υποστηρίζω. Σας παρακαλώ θερμά , προχωρήστε μόνοι σας,προχωρήστε δυνατά. Αρκάς για πρόεδρος και ο,τι βγεί. Εγώ ίσως κάποια στιγμή επιστρέψω ,ναί,όχι τώρα όμως,θέλω να συναντήθω άλλες συνθήκες απ΄ ότι τώρα. ΥΓ.: Δυστυχώς mr Pepo δεν μπορώ και εγώ, ο χρόνος μου αρχίζει και περιορίζεται με τις καινούργιες δουλειές, αλλά για την ΟΚΡΑ ,εγώ ποτέ δεν είπα...έχω εξεταστική!!!

ΥΓ.2: Θέλω μια περίοδο να απέχω, να ξεκουραστώ ,να σκεφτώ πιο ψύχραιμα και ίσως άν το απαιτήσει κάποια ώρα η ιστορία να γυρίσω για να σώσω την ΟΚΡΑ. Μέχρι τότε ας ελπίσουμε ότι θα τη σώσει ο συνάδελφος Αρκάς!! Γειά σας!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
ΓΥΡΙΖΩ ΑΝ ΚΑΙ ΕΦΟΣΟΝ ΚΑΙ ΟΧΙ ΑΜΕΣΑ !
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Φιλομάθεια :: Η Αυλή μας :: Αυλόπορτα-
Μετάβαση σε: